Doprava a platba

Tabuľka poštovného

Spôsob dopravyVýška objednávky
Do 24,99 €25 €
až 99,99 €
100 €
a viac
Dobierka
DPD kuriér
3,99 €1,99 €zadarmo+1,50 €
SPS kuriér
4,99 €2,99 €zadarmo+1,50 €
GLS kuriér
4,99 €2,99 €zadarmo+1,50 €

Doručenie do zahraničia

Z Českej republiky objednávajte na slovenskej verzii stránok, kde nájdete všetky dôležité informácie.

Lokalizované verzie:

Ponúkame tiež možnosť zaslania do väčšiny európskych štátov, viac nájdete v časti Doručenie do zahraničia.

Spôsoby platby

Ponúkame rôzne spôsoby platby s platením vopred aj pri prevzatí.

Dobierka: Cenu objednávky zaplatíte dopravcovi priamo pri prevzatí zásielky v hotovosti alebo platobnou kartou.
Bankový prevod: Cenu objednávky uhradíte vopred na náš účet vo FIO banke. U väčšiny bánk je platba pripísaná obvykle počas hodín, môže byť ale až cca 1 deň. Je možné aj jednoducho odfotiť QR kód, ktorý vám vyplní všetky údaje pre platbu cez mobilné bankovníctvo.
Platobná karta: Cenu objednávky uhradíte platobnou kartou a platba nám dorazí hneď. Platobný terminál je od overenej a známej spoločnosti ThePay.
Zálohová faktúra: K platbe vopred môžeme vytvoriť aj zálohovú faktúru pre platbu. Pokiaľ potrebujete, k platbe vopred môžete obdržať zálohový daňový doklad.
Faktúra so splatnosťou: Pre štátne organizácie ponúkame aj zaslanie tovaru s platbou na faktúru so splatnosťou 14 až 30 dní. Túto možnosť ponúkame pri častých odberoch aj firmám. Tým bude nastavený limit pre možnosť objednania s platbou na faktúru so splatnosťou 14 až 30 dní.
PayPal: Populárny internetový platobný systém, kde cena objednávky nám dorazí hneď po úhrade. Funguje ako peňaženka alebo ho je možné prepojiť s platobnou kartou
Kryptomena: Cenu objednávky môžete uhradiť aj virtuálnou menou Bitcoin a niekoľkými ďalšími menami. Obvykle stačí jeden klik myšou alebo oskenovanie QR kódu. Uhradiť je možné pomocou mien: Bitcoin, Tether USD, USD Coin, Ether, Litecoin, MATIC, Tronix a SOL.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Viac informácií